Kemp Cholín, Borotice

9, Borotice, 26215
od 45 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Klidný kemp na Vltavě - Slapech vhodný pro milovníky přírodního koupání, houbaření, rybaření, pěší a cykloturistiky, a hlavně klidu bez diskoték a animace.
Příjemné koupání ve Vltavě, travnatá pláž s mělkým, pozvolným vstupem do vody. Boty do vody vhodné, zvláště pro malé děti a starší osoby. Písek u vstupů i na mělčině, kde si mohou hrát děti. 

Další informace

Kemp Cholín nabízí 100 míst pro stany a karavany, z toho 70 s elektrickou přípojkou. 80% míst je o velikosti 8 m2.

Pro sezónu 2016 jsme zrekonstruovali Dolní ubytovnu pod restaurací Nový Cholín, kde můžete využít 6 dvoulůžkových pokojů se sprchou a WC, 4 vícelůžkové pokoje se společným sociálním zařízením a klubovnu. Celkem 25 lůžek.

CHATY 

Starší okálové dvojchaty stojí na klidném a stinném  místě, ve svahu,  v borovém lese za restaurací  Nový Cholín, 5 min chůze od řeky a areálu kempu. Každá chata má 2 pokoje (4+3 lůžka) se společnou sprchou,WC a velikým balkonem s posezením.

Každý pokoj je vybaven základním nábytkem, umyvadlem s tekoucí teplou vodou, kuchňským koutkem s vařičem, varnou konvicí a ledničkou. Dále jsou zde sklenky, hrnečky, talíře a příbory. Poskytujeme lůžkoviny a ložní prádlo. Doporučujeme vzít s sebou pánvičku, hrnec, kuch. náčiní, nůž, prkénko. 

Obyvatelé chat mohou využít 2 ohniště: jedno menší přímo u chat, druhé velké asi 2 minuty od chat. U druhého ohniště jsou také houpačky a dětský kolotoč.

Na koupání hosté využívají travnatou pláž v kempu. Vstup do vody je mělký a pozvolný, boty do vody vhodné, zvláště pro děti a starší osoby. Poplatek za vstup do kempu "chataři" samozřejmě neplatí.

V restauraci Nový Cholín pod chatami se vaří po celý den, zde se můžete naobědvat i navečeřet.

UBYTOVNA DOLNÍ
Pokoje se sprchou a WC po větší rekonstrukci můžete využít i k pohodlnému delšímu pobytu. Pokoje jsou vhodné zejména pro osoby, kteří tráví dovolenou především aktivně na výletech a túrách, ale přitom se večer rádi vrátí na stejné místo na odpočinek a dobrou večeři.
V pokojích není dovoleno používat vařiče, varné konvice ani jiné kuchyňské spotřebiče.

UBYTOVNA HORNÍ
6 malých dvoulůžkový pokojů pro nenáročnou klientelu. WC a umývárna společné - sprchy na žetony. K dispozici vybavená kuchyňka.

Ceny

Cena za karavan
55 Kč
Cena za obytný vůz
70 Kč
Cena za osobu
45 Kč
Domácí mazlíček
30 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Restaurace

Restaurace Nový Cholín patří k největším restauracím na Sedlčansku. Stojí naproti kempu Cholín, 5 min pěšky od recepce.Je otevřena od dubna do října. Duben - červen je otevřena pouze o víkendech. O Velikonocích podáváme různé jarní speciality (jehněčí, nádivka, jarní salát, atd...) .  O prázdninách, tedy červenec a srpen, máme otevřeno denně. Září a říjen je otevřeno opět jen o víkenech. Konec sezóny doprovází naše tradiční akce Zvěřinové hody.
Poskytneme Vám plný servis pro jakékoli Vaše akce: SVATBA, SRAZ, OSLAVA, ŠKOLENÍ......

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Mapa

Velká mapa