Penzion Orlov, Příbram

Příbram
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Orlov naleznete jen 3 km od centra města Příbram na úpatí civilizací dosud nedotčené přírody Brd. Naše ubytovací kapacity a jejich zázemí jsou ideální pro pobyty rodin s dětmi, soustředění sportovců, firemní školení, konání různých společenských akcí a pro všechny, kteří milují pobyt v panenské přírodě. Romantický pobyt v našem penzionu mohou strávit čerství novomanželé.

Další informace

Báječná dovolená na farmě

Penzion je jako stvořený pro úžasnou rekreaci, svým hostům nabízíme i něco navíc! Penzion je součástí farmy Orlov, takže Vy i Vaše děti můžete využít nabídky prohlídky farmy, která je součástí ceny ubytování.

Bydlení v selském stylu

Ubytování si můžete vybrat ve dvoulůžkových pokojích nebo ve dvou čtyřlůžkových komfortních apartmánech s plně vybavenou kuchyní a možností až 2 přistýlek. V žádném z pokojů nechybí praktický úložný prostor, LCD televizor, vlastní sociální zařízení a wifi. Bez obav k nám můžete vzít také svého nejmladšího potomka, pro něj máme připravenou dětskou postýlku, nočník, stupátko či dětskou židličku zdarma.

Snídaně jsou podávány v jídelně penzionu. Pokud se ubytujete v apartmánech penzionu, je Vám k dispozici kompletně vybavená kuchyň, v níž si můžete vařit sami. Pro všechny hosty je útočištěm stylová jídelna s krbem. Krásný večer můžete pro změnu strávit posezením na velkém dvoře s grilem. Ubytování nabízí i možnost stravování v samotném areálu Orlovské farmy, kde se nachází příjemná stylová restaurace s letní terasou a příznačným názvem Na samotě u lesa, kde je možné zajistit v případě zájmu večeře.

Nudit se rozhodně nebudete

Penzion Orlov můžete navštívit za účelem relaxace, klidu, ale i sportovních zážitků. Líbit se Vám mohou také procházky po celé farmě. Výlety do okolní přírody lze realizovat pěšky, na kole.

Na závěr

Poskytujeme celoroční ubytování, a v každém ročním období je na co se těšit. Nevšední pobyt u nás se bude líbit jak Vám, tak i Vašim dětem a přátelům. Přijet k nám můžete na prodloužený víkend nebo delší dovolenou za zvýhodněnou cenu. Přijeďte nás navštívit, uvidíte a sami se přesvědčíte. Chcete-li vědět víc, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat – rádi Vám podáme jakoukoliv informaci.

Ceny

Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
120 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
34
Dvoulůžkové pokoje
4
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
110
Počet apartmánů
6

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
TV
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně

Mapa

Autobus 50m
Velká mapa