Statek Svaté pole, Svaté Pole

Svaté Pole 13, 26301
od 850 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný statek v turisticky atraktivní lokalitě Slap a brdských lesů Vám nabízí:
dobrou kuchyni, kvalitní pivo, vlastní praženou kávu,
dětské hřiště, bowling, vinný sklípek,
nekuřácké vnitřní prostory a bezbariérovou restauraci.
Možnost rodinných a dětských oslav, svateb, team-buildingy (videoprojekce), večery s tématickým programem(country, piáno, silvestr, akustické kytary).

Další informace

Rodinné podnikání v našem statku ve Svatém Poli vznikalo a stále vzniká z nadšení, z umu všech členů rodiny, ať hlavou nebo rukama, s vědomím, že uznání a ocenění jinými je před finančním prospěchem, který se po realizaci dostaví později. Myšlenka poskytovat turistům nocleh, stravování a malý relax je jednoduchá, ale způsobů, kterými se uskutečňuje, existuje nesčetné množství. V našem případě se tato podnikatelská příležitost sama nabízí, vlastnit rodinný statek v kraji Brdských lesů, nedaleko Slap, blízko Prahy v malebné vesničce s krásným názvem Svaté Pole. Cílem celé naší rodiny je prostředí bývalého statku v příjemných barvách, lehce moderního nábytku, aby zákazník měl dojem příjemného prostoru s čistotou a v klidu vesnice. Cítil se příjemně, rád se vracel a šířil dobré jméno Penzionu Statek Svaté Pole ve svém okolí.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
2.800 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.600 Kč
Jednolůžkový pokoj
850 Kč
Třílůžkový pokoj
2.400 Kč

Snídaně v ceně


Konečná cena záleží na délce pobytu, obsazení pokojů, velikosti skupiny, typu akce či využití prostorů. Prostory Statku jsou nekuřácké. Přijímáme platební karty.

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Zahrada
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Konferenční možnosti

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
18

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Cyklostezky
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero

Okolí

Sport a zábava

K dispozici je tenisový kurt s umělým povrchem, dvě bowlingové dráhy, stolní tenis, kroket, různé společenské deskové hry, badminton a jiné. Pro relaxaci v letních měsících nebo za dobrého počasí je možné využít velké zahrady s ohništěm.

Dále grilujeme, tančíme pod velkým party stanem, kryté pódium pro kapelu či Dj. Různé akce v průběhu roku, jako vánoční trhy s koledami a tradičními zvyky, velikonoční veselice s velikonočním tvořením, pletením pomlázek a jiné tematické akce.

Mapa

Velká mapa