Statek Svaté pole, Svaté Pole

Svaté Pole 13, 26301
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný statek v turisticky atraktivní lokalitě Slap a brdských lesů Vám nabízí:
dobrou kuchyni, kvalitní pivo, vlastní praženou kávu,
dětské hřiště, bowling + 1 dětská dráha, malé rodinné saunování, vinný sklípek,
nekuřácké vnitřní prostory a bezbariérovou restauraci.
Možnost rodinných a dětských oslav, svateb, team-buildingy (videoprojekce), večery s tématickým programem(country, piáno, silvestr, akustické kytary).

Další informace

Rodinné podnikání v našem statku ve Svatém Poli vznikalo a stále vzniká z nadšení, z umu všech členů rodiny, ať hlavou nebo rukama, s vědomím, že uznání a ocenění jinými je před finančním prospěchem, který se po realizaci dostaví později. Myšlenka poskytovat turistům nocleh, stravování a malý relax je jednoduchá, ale způsobů, kterými se uskutečňuje, existuje nesčetné množství. V našem případě se tato podnikatelská příležitost sama nabízí, vlastnit rodinný statek v kraji Brdských lesů, nedaleko Slap, blízko Prahy v malebné vesničce s krásným názvem Svaté Pole. Cílem celé naší rodiny je prostředí bývalého statku v příjemných barvách, lehce moderního nábytku, aby zákazník měl dojem příjemného prostoru s čistotou a v klidu vesnice. Cítil se příjemně, rád se vracel a šířil dobré jméno Penzionu Statek Svaté Pole ve svém okolí.

Ceny

Cena za osobu
800 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
3.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.600 Kč
Jednolůžkový pokoj
850 Kč
Třílůžkový pokoj
2.400 Kč

Snídaně v ceně


Konečná cena záleží na délce pobytu, obsazení pokojů, velikosti skupiny, typu akce či využití prostorů. Prostory Statku jsou nekuřácké. Přijímáme platební karty. Ceny s DPH.

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Sauna

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
18

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Tenisový kurt
Bowling, kuželky

Okolí

Sport a zábava

K dispozici je tenisový kurt s umělým povrchem, dvě bowlingové dráhy, stolní tenis, kroket, různé společenské deskové hry, badminton a jiné. Pro relaxaci v letních měsících nebo za dobrého počasí je možné využít velké zahrady s ohništěm.

Dále grilujeme, tančíme pod velkým party stanem, kryté pódium pro kapelu či Dj. Různé akce v průběhu roku, jako vánoční trhy s koledami a tradičními zvyky, velikonoční veselice s velikonočním tvořením, pletením pomlázek a jiné tematické akce.

Mapa

Velká mapa