Ubytování Ajax, Volenice

Volenice 61, 26272
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rodinný sportovně - rekreační areál s poměrně velkou kapacitou lůžek a s velkou travnatou udržovanou plochou o rozloze 1,5 fotbalového hřiště. Areál je na hranici s CHKO Brdy, s velkým počtem jak cyklistických, tak i turistických tras a možností mnoha výletů do okolí - do půl hodiny cesty autem se v okolí nachází mnoho památek - zejména doporučujeme zámek Březnice (5 km).

Další informace

V našem areálu se nachází výcvikové středisko pro psy, takže je možné si objednat ukázky výcviku psů, nebo jízdu v kočáru taženém koní. V dopoledních hodinách ve všední dny je možné objednat si tenisové kurty v nedaleké Březnici (5 km). Přímo v areálu je možné zapůjčit si vybavení na stolní tenis, kopanou, kroket, aj. sporty.

Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro větší skupiny (např. pracovní kolektivy, party přátel, cyklistů, fotbalistů, turistů, atd).

V našem areálu nabízíme celodenní penzi, popř. polopenzi.

Určitě Vás potěší vesnická atmosféra, čistý vzduch a vstřícný a ochotný personál.

Ložnice a pokoje: Disponujeme celkem 16 pokoji a jedním apartmánem. 8 pokojů a apartmán se nachází v podkrovní části objektu, zbylých 8 pokojů je umístěno v přízemí.

Sociální zařízení: Pokoje v podkrovní části objektu mají vlastní sociální zařízení, pokoje v přízemní části mají společné sociální zařízení na chodbě.


Ceny

Cena za osobu
350 Kč

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
52

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stravování

Nabízíme možnost celodenní penze, popř. polopenze.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Tenisový kurt

Okolí

Nabízíme možnosti ukázek výcvik psů pro služební účely, možnosti zamluvení tenisových kurtů, možnosti zapůjčení vybavení na stolní tenis, kopanou, kroket, možnost zapůjčení vzduchových zbraní, aj.

Mapa

Velká mapa